Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Využití cookies

Optický rozvaděč URM SL 12C

Optický rozvaděč URM SL 12C

Malý nástěný optický rozvaděč pro konektory LC Duplex.

Do 3 dnů
od 1 028,50  s DPH
od 850,00  bez DPH
Do 3 dnů


Záruka:
2 roky



Název Naše cena Dostupnost
Optický rozvaděč URM SL 12C - prázdný
1 028,50 
850,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C + 6x adapter LC DPX/UPC
1 162,81 
961,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C + 6x adapter LC DPX/APC
1 162,81 
961,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C + 6x adapter LC DPX/UPC, 12x pigtail LC/UPC
1 839,20 
1 520,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C + 6x adapter LC DPX/APC, 12x pigtail LC/APC
1 839,20 
1 520,00  bez DPH
ks

Optický rozvaděč URM SL 12C je určen k uložení max. 12 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.

  • Maximální kapacita 12× LC (plastový držák)
  • Integrovaný vláknový management
  • 1× kazeta KM3 pro uložení optických svárů
  • 1× PG průchodka pro vstupní kabel
  • 6× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm
  • Použití pouze pro vlákna G657 a, b
  • Uzamykatelné dveře