Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Využití cookies

Optický rozvaděč URM SL 12C M

Optický rozvaděč URM SL 12C M

Malý nástěný optický rozvaděč pro konektory SC.

Do 3 dnů
od 41,59  s DPH
od 34,37  bez DPH
Do 3 dnů


Záruka:
2 roky



Název Naše cena Dostupnost
Optický rozvaděč URM SL 12C M - prázdný
41,59 
34,37  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C M + 12x adapter SC/UPC
46,97 
38,82  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C M + 12x adapter SC/APC
46,97 
38,82  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C M + 12x adapter SC/APC, 12x pigtail SC/APC
67,84 
56,06  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SL 12C M + 12x adapter SC/UPC, 12x pigtail SC/UPC
67,84 
56,06  bez DPH
ks

Optický rozvaděč URM SL 12C M je určen k uložení max. 12 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.

  • Maximální kapacita 12× SC simplex (hliníkový držák)
  • Integrovaný vláknový management
  • 1× kazeta KM3 pro uložení optických svárů
  • 1× PG průchodka pro vstupní kabel
  • 6× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm
  • Použití pouze pro vlákna G657 a, b
  • Uzamykatelné dveře