Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Využití cookies

Optický rozvaděč URM SH 24C pro SC konektor

Optický rozvaděč URM SH 24C pro SC konektor

Optický rozvaděč URM SH 24C - verze pro uložení 12ti konektorů SC

Do 3 dnů
od 48,02  s DPH
od 39,69  bez DPH
Do 3 dnů


Záruka:
2 roky



Název Naše cena Dostupnost
Optický rozvaděč URM SH 24C pro SC konektor - prázdný
48,02 
39,69  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro SC konektor + 6x adapter SC/UPC DPX
50,21 
41,50  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro SC konektor + 6x adapter SC/APC DPX
50,21 
41,50  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro SC konektor + 6x adapter SC/UPC DPX, 12x pigtail SC/UPC
70,89 
58,58  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro SC konektor + 6x adapter SC/APC DPX, 12x pigtail SC/APC
70,89 
58,58  bez DPH
ks

Optický rozvaděč URM SH 24C je určen k uložení max. 12 optických konektorů SC ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.

  • Maximální kapacita 12× SC
  • Integrovaný vláknový management + 2× kazeta KM3/KM1 pro uložení optických svárů
  • Možnost uložení PLC splitteru
  • 1×/2× PG průchodka pro vstupní kabel
  • 1× PG průchodka s pryžovou vložkou pro výstupní patchcordy (24 × 3 mm)
  • 12× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm pro výstupní patchcordy
  • Použití pouze pro vlákna G657 a, b
  • Uzamykatelné dveře