Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Využití cookies

Optický rozvaděč URM SH 24C pro LC konektor

Optický rozvaděč URM SH 24C pro LC konektor

Optický rozvaděč pro uložení až 24 konektorů LC

Do 3 dnů
od 1 219,68  s DPH
od 1 008,00  bez DPH
Do 3 dnů


Záruka:
2 roky



Název Naše cena Dostupnost
Optický rozvaděč URM SH 24C pro LC konektor - prázdný
1 219,68 
1 008,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro LC konektor + 6x adapter LC/UPC QUAD
2 015,86 
1 666,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro LC konektor + 6x adapter LC/APC QUAD
2 015,86 
1 666,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro LC konektor + 6x adapter LC/UPC QUAD, 24x pigtail LC/UPC
3 426,72 
2 832,00  bez DPH
ks
Optický rozvaděč URM SH 24C pro LC konektor + 6x adapter LC/APC QUAD, 24x pigtail LC/APC
3 426,72 
2 832,00  bez DPH
ks

CZ Optický rozvaděč URM SH 24C je určen k uložení max. 24 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.

  • Maximální kapacita 24× LC
  • Integrovaný vláknový management + 2× kazeta KM3/KM1 pro uložení optických svárů
  • Možnost uložení PLC splitteru
  • 1×/2× PG průchodka pro vstupní kabel
  • 1× PG průchodka s pryžovou vložkou pro výstupní patchcordy (24 × 3 mm)
  • 12× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm pro výstupní patchcordy
  • Použití pouze pro vlákna G657 a, b
  • Uzamykatelné dveře